Długopisy reklamowe

Skuteczne sposoby na reklamę Twojej firmy

Efektywna reklama przynosi nie tylko duży zysk, ale także zwiększa ilość stałych klientów. Właśnie dlatego wiele firm szuka najlepszych sposobów na zareklamowanie swojej firmy. Tylko u nas poznasz zarówno reklamy internetowe, jak i materialne.

Czy warto inwestować w reklamę w internecie?

Reklama internetowa zdominowała inne typy reklam, przez to, że jej koszt jest naprawdę niski, a tak naprawdę pracuje ona przed całą dobę. Klienci są w stanie o każdej porze dnia i nocy zapoznać się z ofertą firmy. Istnieje kilka najważniejszych form reklam internetowych, na które warto postawić. Pierwszą z nich jest coraz popularniejsze pozycjonowanie SEO.

Jest to reklama opierająca się na pozycjonowaniu na dobrze dobranych słowach kluczowych. W skrócie polega ona na optymalizacji kodu strony, jej treści oraz budowie profilu linkowego pod kątem konkretnych fraz kluczowych tak, aby serwis wyświetlał się na jak najwyższych pozycjach w Google. Dzięki temu klienci częściej wpadają na daną firmę, która może zanotować nawet tysięczne odwiedziny w ciągu jednego dnia!  

Kolejnym sposobem jest Google Ads i Facebook Ads.

Dobrze przygotowana reklama kontekstowa to właśnie program Google Ads, który pozwala na stworzenie reklamy i skierowanie jej do ściśle określonego grona potencjalnych klientów. Co to oznacza? Przykładowo zajmujemy się sprzedażą części w Warszawie. Reklamę kierujemy do grupy osób, która właśnie ich może szukać i mieszka w Warszawie i okolicach. Aby uruchomić kampanię wystarczy niewielka kwota.

Długopisy z nadrukiem

Materialna reklama

To jedna z najskuteczniejszych i zarazem najtańszych form. Są nimi długopisy reklamowe. Długopisy? Tak! To je właśnie uwielbiają klienci! Co ciekawe wystarczy zamówić długopisy z nadrukiem logo własnej firmy i dodać zachęcający tekst, a klienci równie szybko zawitają z powrotem do naszych siedzib. Sprawdź to na własnej skórze, a na pewno nie pożałujesz.